پیام تبریک سال جدیدِ مدیرعامل مجموعه امید

“یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر الیل و النّهار
یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال”
“بهار مظهر امید و پیام آور طراوت و رویش است “
مقام معظم رهبری ( دامه ظله العالی)

سال 1402 مبارک

همکاران ارجمند ، کشاورزان و جهادگران پرتلاش
سلامی بهاری و شادباشی نوروزی
در پرتو نورانیّت پروردگار هستی بخش ، مژده عید فرخنده و سال نو، متّصل به ماه معنوی و متبرّک رمضان، خبری خجسته و شادی بخش و نشانه ای نیکوست تا به مبارکی این فصل رویش و جوشش، با نسیم نوزایی و تازگی طبیعت و بشارت شکوفایی و حس طراوت، منادی جهاد و حرکت، عشق و امید، پیشرفت و معنویت باشیم.

اینک مشعوف و شاکر به درگاه سبحانم که در سال سپری شده به لطف توجّهاتش، در عرصه تولید محصولات سالم و دارویی برگ سبزی دیگر بر کارنامه فاخر و درخشان شرکت کشت و صنعت امید افزوده شد .
در تولید محصولات کم آب بر و متناسب با اقلیم و بعد از سه سال آزمون و خطا توانستیم به گونه بسیار مقاوم و کم هزینه به نام آپونتیا کمپرسا برسیم که می تواند کشاورزی جنوب ایران را متحول نماید .

با اتّکای بر اراده و خلاقیّت جمعی یکایک اعضای شایق و سختکوش مجموعه کشت و صنعت امید در سال ۱۴۰۲ قصد داشته در راستای اهداف و چشم انداز شرکت با تمام توان و با همکاری استانداری و بسیج سازندگی حداقل ۱۰۰۰ هکتار از زمین های جنوب فارس را زیر کشت کاکتوس آپونتیا برده و ان شالله در نیمه اول سال ۱۴۰۳ فاز اول کارخانه فرآوری محصولات کاکتوس به بهره برداری برسد.

اینجانب مراتب تبریک و تهنیت صمیمانه خود را در این عید سعید و بهار تحوّل و رحمت، به همه کشاورزان زحمتکش که مسولیت خطیر امنیت غذایی هموطنان عزیز را عهده دار هستند بویژه اعضای پرتلاش مجموعه کشت و صنعت امید ابراز نموده سالی سرشار از موفقیت و شادکامی برای تک تک شما عزیزان از ایزد منان خواستارم

محمد امین اسدی
مدیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید