حضور تیم مجموعه کشت و صنعت امید در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ج.ا.ایران تحت عنوان IRANEXPO 2024

iran expo 2024 s

به گزارش روابط عمومی مجموعه کشت و صنعت امید، ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران (اکسپو ۲۰۲۴) با هدف نمایش توانمندی های صادراتی کشورمان این روزها در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه که با حضور قابل توجه استان فارس و ۳۰ استان دیگر کشور از هشتم اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به فعالیت نموده است، توانمندی های صادراتی هر استان به مدت ۵ روز به نمایش درمی آید و ۲۰ محصول جدید تولید شده در فارس در این نمایشگاه رونمایی شود.

میوه بی نظیر کاکتوس و محصولات جانبی آن، تولید شده در مجموعه کشت و صنعت امید نیز از جمله نوین هایی بود که در این نمایشگاه در غرفه استان فارس عرضه گردید و تیم فنی مجموعه با حضور در این مهم، برگ زرینی بر افتخارات استان افزودند.

از برنامه های مهم این نمایشگاه، حضور وزیر محترم کشور، معاون اقتصادی وزیر و همچنین استاندار فارس در محل غرفه استان فارس بود که با حضور ایشان، ضمن بازدید از خدمات اراده شده، طرح زنجیره ارزش غذایی میوه دارویی کاکتوس به تقریر و تایید استاندار محترم فارس، جناب دکتر ایمانیه رسید.

ایران اکسپو میزبان بیش از ۲۰۰۰ نفر از ۸۰ کشور است و ۸۰۰ شرکت ایرانی در این نمایشگاه توانمندی‌های خود را به نمایش خواهند گذاشت.
این نمایشگاه مهمترین آوردگاه معرفی توانمندنی ها، فرصت‌ها و دستاورد‌های بی نظیر تولیدی کشور است.

اکسپو” مجموعه نمایشگاه‌هایی است که هر چند سال یک بار در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود؛ این رویداد از مهم‌ترین نمایشگاه‌های برگزار شده در جهان به حساب می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید